Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Казански
148 000 €
289 462.84 лв.

(2 242 €, 4 384.97 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:45 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 42 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
1-ви от 15
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Описание

АДРЕС продава ТРИСТАЕН апартамент в град Стара Загора завършен до ключ. ТРИСТАЙНИЯТ апартамент се намира в кв. Казански на метри от новия парк Артилерийски. Имотът е със следното разпределение антре, дневна с кухненски бокс, две тераси, баня с тоалетна и тераса.

Обади се СЕГА и цитирай този код:695434
Сграда

ТРИСТАЕН апартамент в град Стара Загора в монолитен блок.
Предимства

Отлична локация
Светла дневна
Свободно паркиране

Местоположение

ТРИСТАЙНИТ апартамент в град Стара Загора е разположен в района на парк Артилерийски и магазин Билла.
За контакт:
0884029201
Брокер:
Красимир Димитров
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Казански
Обява: 1c177911554226701

148 000 €
289 462.84 лв.
История на цената
(2 242 €, 4 384.97 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Казански